Knock-out seizoen 2017-2018

Voorronde               
Mark Deurloo - Peter Schipper   2 - 0    
Ferdi Uilhoorn - Gerard van Velzen   1 - 1   Barrage: Ferdi wint van Gerard
Jan Esselman - Frank Hagebeek   1 - 1   Frank ronde verder wegens ratingverschil
Noël Neve - Dimitri Otto     -      
Joep Kerkhoff - Fabian Snijder   0 - 2    
Harry van der Vossen - Maurits de Vries   1 - 1   Maurits ronde verder wegens ratingverschil
Ton Smit - Niels Lasschuit     -      
Carlo Koopman - Arie Haveman   2 - 0    
Roel Janssen - Sjoerd van Hettema   2 - 0    
Menno van Delft - Marcel Kosters   0 - 2    
Frans Elzenga - Rob van de Klashorst   1 - 1   Barrage: 
Roberto Vesciano - Steven Seweran     -      
Geplaatst voor Achtste finale:                
Paul Smit   Halve finalist vorig seizoen            
Rudi van Velzen   Halve finalist vorig seizoen            
Stefan Stolwijk   Halve finalist vorig seizoen            
Pieter Schoonderbeek   Halve finalist vorig seizoen            

Knock-out seizoen 2016-2017

Finale                 
 Stefan Stolwijk - Rudi van Velzen    2 -    

Halve finale                 
Stefan Stolwijk - Paul Smit    2 - 0    
Rudi van Velzen  - Pieter Schoonderbeek    2 - 0    

Kwartfinale                barrages 
Stefan Stolwijk - Fabian Snijder    1 - 1   2-0
Rudi van Velzen - Joep Kerkhoff    2 - 0    
Marcel Kosters - Pieter Schoonderbeek   1 - 1   1-1 0-2
Paul Smit - Mark Deurloo   1 - 1   Paul ronde verder (ratingverschil)

Achtste finale                barrages 
Dimitri Otto -   Pieter Schoonderbeek 0 - 2    
Noël Neve -   Joep Kerkhoff 0 -    
Gerard van Velzen -   Stefan Stolwijk 0 - 2    
Marcel Kosters -   Roberto Vesciano 2 - 0    
Mark Deurloo -   Jan Esselman 2 - 0    
Rudi van Velzen -   Maurits de Vries 2 - 0    
Fabian Snijder -   Arie Haveman 2 - 0    
Paul Smit -   Roel Janssen 2 0    
  • spelers die tegen een jeugdlid spelen worden verzocht in overleg vroeger te beginnen aan de duels.
  • bij verschil van 200 punten of meer heeft de lager geplaatste speler genoeg aan remise om de volgende ronde te halen
  • de 12 winnaars plaatsen zich voor de 2e ronde. De 4 halve finalisten van vorig jaar stromen in en brengen het deelnemersveld op 16 spelers.
Voorronde                barrages
Frank Hagebeek - Arie Haveman   0 - 2   Frank teruggetrokken
Niels Lasschuit - Paul Smit   0 - 2    
Roberto Vesciano - Rob van de Klashorst   2 - 0    
Sjoerd van Hettema - Gerard van Velzen   1 - 1   0-2
Carlo Koopman - Rudi van Velzen   0 - 2    
Fabian Snijder - Rients van Buren   2 - 0    
Frans Elzenga - Dimitri Otto   1 - 1   0-2
Sam Dobbe - Joep Kerkhoff   0 - 2    
Maurits de Vries - Peter Schipper   1 - 1   Maurits ronde verder wegens ratingverschil
Noël Neve - Ton Smit   2 - 0    
Ferdi Uilhoorn - Marcel Kosters   0 - 2    
Pieter Schoonderbeek - Menno van Delft   2 - 0    
Geplaatst voor Achtste finale:                
Jan Esselman   Halve finalist vorig seizoen            
Mark Deurloo   Halve finalist vorig seizoen            
Stefan Stolwijk   Halve finalist vorig seizoen            
Roel Jansen   Halve finalist vorig seizoen            

Knock-out seizoen 2015/2016

Halve finale                 
Roel Janssen - Mark Deurloo   0 - 2    
Stefan Stolwijk - Jan Esselman   2 - 0    

Kwartfinale                barrages 
Dimitri Otto - Stefan Stolwijk   0 - 2    
Pieter Schoonderbeek - Jan Esselman   0 - 2    
Marcel Kosters - Roel Janssen   1 - 1   1-1 1-1 0-2 
Mark Deurloo - Sjoerd van Hettema   2 - 0    

Achtste finale                barrages 
Stefan Stolwijk - Rudi van Velzen   2 - 0    
Pieter Schoonderbeek - Rob van de Klashorst   2 - 0    
Roel Jansen - Fabian Snijder   2 - 0    
Mark Deurloo - Roberto Vesciano   2 - 0    
Winnaar Paul - Sjoerd van Hettema   0 - 2    
Marcel Kosters - Carlo Koopman   2 - 0    
Jan Esselman - Frans Elzenga   1 - 1    2-0
Frank Hagebeek - Dimitri Otto   1 1    0-2

Voorronde                barrages
Rudi van Velzen - Joep Kerkhoff   2 - 0    
Arie Haveman - Carlo Koopman   0 - 2    
Frank Hagebeek - Noël Neve   2 - 0    
Roberto Vesciano - Gerard van Velzen   1 - 1   2-0
Sjoerd van Hettema - Niels Lasschuit   2 - 0    
Frans Elzenga - Ton Smit   2 - 0    
Peter Schipper - Stefan Stolwijk   0 - 2    
Rob van de Klashorst - Ferdi Uilhoorn   1 - 1   2-0
Maurits de Vries - Jan Esselman   0 - 2    
Dimitri Otto - Rients van Buren   2 - 0    
Hein Meijer - Pieter Schoonderbeek   0 - 2    
Nathalie Sassoon - Paul Smit   0 - 2   regl.? 
Geplaatst voor Achtste finale:                
Fabian Snijder   Halve finalist vorig seizoen            
Mark Deurloo   Halve finalist vorig seizoen            
Marcel Kosters   Halve finalist vorig seizoen            
Roel Jansen   Halve finalist vorig seizoen            
© 2017 haarlemse damclub