2015-2016

Eindstand Rapidtoernooi HDC 2015-2016
                         pnt
 1. Roel Janssen          16 punten
 2. Stefan Stolwijk       15
 3. Fabian Snijder        15
 4. Jan Esselman          12
 5. Ferdi Uilhoorn        11
 6. Roberto Vesciano      10
 7. Gerard van Velzen     10
 8. Carlo Koopman          9
 9. Rob van de Klashorst   8
10. Marcel Kosters         8
11. Peter Schipper         8
12. Pieter Schoonderbeek   8
13. Frans Elzenga          7
14. Dimitri Otto           7
15. Frank Hagebeek         6
16. Sjoerd van Hettema     6
17. Noël Neve              6
18. Joep Kerkhof           5
19. Arie Haveman           5
20. Rudi van Velzen        4
21. Maurits de Vries       4
22. Bart van Soest         4
23. Menno van Delft        3
24. Rients van Buren       2
25. Niels Lasschuit        2
26. Paul Smit              2
27. Ton Smit               1
28. Hein Meijer            1
29. Nathalie Sassoon       0

 Ranglijst 4e speelavond Rapiddammen
 1 Roel Janssen         3 2-1-0   5
 2 Stefan Stolwijk      3 2-1-0   5
 3 Pieter Schoonderbeek 3 2-0-1   4
 4 Ferdi Uilhoorn       3 1-2-0   4
 5 Carlo Koopman        3 0-3-0   3
 6 Dimitri Otto         3 1-1-1   3
 7 Jan Esselman         3 1-1-1   3
 8 Roberto Vesciano     3 0-2-1   2
 9 Joep Kerkhoff        3 1-0-2   2
10 Arie Haveman         3 1-0-2   2
11 Niels Lasschuit      3 1-0-2   2
12 Menno van Delft      3 0-1-2   1

Tiende ronde
Stefan Stolwijk      - Roberto Vesciano          1-1
Roel Janssen         - Carlo Koopman             1-1
Dimitri Otto         - Jan Esselman              0-2
Joep Kerkhoff        - Ferdi Uilhoorn            0-2
Arie Haveman         - Pieter Schoonderbeek      0-2 
Menno van Delft      - Niels Lasschuit           0-2


Elfde ronde
Joep Kerkhoff        - Stefan Stolwijk           0-2
Roberto Vesciano     - Roel Janssen              0-2
Pieter Schhonderbeek - Jan Esselman              2-0
Ferdi Uilhoorn       - Dimitri Otto              1-1
Carlo Koopman        - Menno van Delft           1-1
Niels Lasschuit      - Niels Lasschui            0-2   

Twaalfde ronde
Pieter Schoonderbeek - Stefan Stolwijk           0-2
Roel Janssen         - Arie Haveman              2-0
Jan Esselman         - Roberto Vesciano          1-1
Ferdi Uilhoorn       - Carlo Koopman             1-1
Menno van Delft      - Dimitri Otto              0-2
Niels Lasschuit      - Joep Kerkhoff             0-2

Ranglijst 3e speelavond Rapiddammen
 1 Sjoerd van Hettema   3 3-0-0   6
 2 Roel Janssen         3 3-0-0   6
 3 Fabian Snijder       3 2-1-0   5
 4 Stefan Stolwijk      3 2-1-0   5
 5 Marcel Kosters       3 1-2-0   4
 6 Peter Schipper       3 2-0-1   4
 7 Dimitri Otto         3 2-0-1   4
 8 Pieter Schoonderbeek 2 2-0-0   4
 9 Jan Esselman         3 1-1-1   3
10 Roberto Vesciano     3 1-1-1   3
11 Noël Neve            3 1-1-1   3
12 Rob van de Klashorst 3 0-2-1   2
13 Carlo Koopman        3 1-0-2   2
14 Paul Smit            2 1-0-1   2
15 Frans Elzenga        3 0-1-2   1
16 Arie Haveman         3 0-1-2   1
17 Joep Kerkhoff        3 0-1-2   1
18 Ton Smit             3 0-1-2   1
19 Hein Meijer          3 0-1-2   1
20 Ferdi Uilhoorn       3 0-0-3   0

Zevende ronde
Fabian Snijder       - Ferdi Uilhoorn            2-0
Stefan Stolwijk      - Frans Elzenga             2-0
Rob van de Klashorst - Jan Esselman              1-1
Marcel Kosters       - Roberto Vesciano          2-0
Carlo Koopman        - Peter Schipper            2-0
Noël Neve            - Arie Haveman              2-0
Dimitri Otto         - Joep Kerkhoff             2-0
Pieter Schoonderbeek - Ton Smit                  2-0
Hein Meijer          - Sjoerd van hettema        0-2
Roel Janssen         - Paul Smit                 2-0


Achtste ronde
Fabian Snijder       - Rob van de Klashorst      2-0
Marcel Kosters       - Stefan Stolwijk           1-1
Ferdi Uilhoorn       - Roel Janssen              0-2
Carlo Koopman        - Jan Esselman              0-2
Roberto Vesciano     - Frans Elzenga             2-0
Peter Schipper       - Noël Neve                 2-0
Joep Kerkhoff        - Pieter Schoonderbeek      0-2
Arie Haveman         - Dimitri Otto              0-2
Sjoerd van hettema   - Ton Smit                  2-0
Paul Smit            - Hein Meijer               2-0   


Negende ronde
Roberto vesciano     - Fabian Snijder            1-1
Stefan Stolwijk      - Carlo Koopman             2-0
Jan Esselman         - Roel Janssen              0-2
Rob van de Klashorst - Marcel Kosters            1-1
Peter Schipper       - Ferdi Uilhoorn            2-0
Frans Elzenga        - Noël Neve                 1-1
Dimitri Otto         - Sjoerd van Hettema        0-2
Ton Smit             - Joep Kerkhoff             1-1
Hein Meijer          - Arie Haveman              1-1

Ranglijst 2e speelavond Rapiddammen
 1 Gerard van Velzen    3 3-0-0   6
 2 Frank Hagebeek       3 3-0-0   6
 3 Stefan Stolwijk      3 2-1-0   5
 4 Fabian Snijder       3 1-2-0   4
 5 Jan Esselman         3 2-0-1   4
 6 Ferdi Uilhoorn       3 2-0-1   4
 7 Bart van Soest       3 2-0-1   4
 8 Rudi van Velzen      3 2-0-1   4
 9 Maurits de Vries     3 2-0-1   4
10 Roel Janssen         3 1-1-1   3
11 Noël Neve            3 1-1-1   3
12 Rob van de Klashorst 3 1-0-2   2
13 Frans Elzenga        3 1-0-2   2
14 Menno van Delft      3 1-0-2   2
15 Joep Kerkhoff        3 0-1-2   1
16 Peter Schipper       3 0-0-3   0
17 Arie Haveman         3 0-0-3   0
18 Ton Smit             3 0-0-3   0

Vierde ronde
Roel Jansen          - Fabian Snijder            1-1
Peter Schipper       - Stefan Stolwijk           0-2
Frans Elzenga        - Rob van de Klashorst      2-0
Ferdi Uilhoorn       - Arie Haveman              2-0
Joep Kerkhoff        - Jan Esselman              0-2
Bart van Soest       - Gerard van Velzen         0-2
Ton Smit             - Rudi van Velzen           0-2
Maurits de Vries     - Frank Hagebeek            0-2
Menno van Delft      - Noël Neve                 0-2

Vijfde ronde
Fabian Snijder       - Stefan Stolwijk           1-1
Roel Jansen          - Frans Elzenga             2-0
Jan Esselman         - Ferdi Uilhoorn            2-0
Gerard van Velzen    - Peter Schipper            2-0
Rudi van Velzen      - Rob van de Klashorst      2-0
Frank Hagebeek       - Arie Haveman              2-0
Noël Neve            - Joep Kerkhoff             1-1
Bart van Soest       - Ton Smit                  2-0
Maurits de Vries     - Menno van Delft           2-0

Zesde ronde
Stefan Stolwijk      - Roel Janssen              2-0
Jan Esselman         - Fabian Snijder            0-2
Frans Elzenga        - Gerard van Velzen         0-2
Ferdi Uilhoorn       - Rudi van Velzen           2-0
Peter Schipper       - Frank Hagebeek            0-2
Rob van de Klashorst - Noël Neve                 2-0
Joep Kerkhoff        - Bart van Soest            0-2
Arie Haveman         - Maurits de Vries          0-2
Ton Smit             - Menno van Delft           0-2

Ranglijst 1e speelavond Rapiddammen
 1 Fabian Snijder       3 3-0-0   6
 2 Roberto Vesciano     3 2-1-0   5
 3 Stefan Stolwijk      3 2-1-0   5
 4 Roel Janssen         3 2-1-0   5
 5 Carlo Koopman        3 2-0-1   4
 6 Rob van de Klashorst 3 1-2-0   4
 7 Marcel Kosters       3 2-0-1   4
 8 Frans Elzenga        3 2-0-1   4
 9 Peter Schipper       3 2-0-1   4
10 Ferdi Uilhoorn       3 1-1-1   3
11 Joep Kerkhoff        3 1-0-2   2
12 Gerard van Velzen    3 1-0-2   2
13 Rients van Buren     3 1-0-2   2
14 Jan Esselman         3 1-0-2   2
15 Arie Haveman         3 1-0-2   2
16 Dimitri Otto         3 0-0-3   0
17 Niels Lasschuit      3 0-0-3   0
18 Nathalie Sassoon     3 0-0-3   0

Eerste ronde
Gerard van Velzen    - Roberto Vesciano          0-2
Jan Esselman         - Stefan Stolwijk           0-2
Rients van Buren     - Fabian Snijder            0-2
Nathalie Sassoon     - Ferdi Uilhoorn            0-2
Frans Elzenga        - Niels Lasschuit           2-0
Dimitri Otto         - Peter Schipper            0-2
Rob van de Klashorst - Roel Janssen              1-1
Marcel Kosters       - Carlo Koopman             0-2
Joep Kerkhoff        - Arie Haveman              2-0

Tweede ronde
Ferdi Uilhoorn       - Roberto Vesciano          1-1
Fabian Snijder       - Frans Elzenga             2-0
Carlo Koopman        - Joep Kerkhoff             2-0
Stefan Stolwijk      - Rob van de Klashorst      1-1
Roel Janssen         - Dimitri Otto              2-0
Peter Schipper       - Jan Esselman              2-0
Nathalie Sassoon     - Gerard van Velzen         0-2
Niels Lasschuit      - Rients van Buren          0-2
Arie Haveman         - Marcel Kosters            0-2

Derde ronde
Fabian Snijder       - Carlo Koopman             2-0
Roberto Vesciano     - Peter Schipper            2-0
Stefan Stolwijk      - Ferdi Uilhoorn            2-0
Gerard van Velzen    - Roel Janssen              0-2
Rients van Buren     - Marcel Kosters            0-2
Frans Elzenga        - Joep Kerkhoff             2-0
Rob van de Klashorst - Dimitri Otto              2-0
Jan Esselman         - Niels Lasschuit           2-0
Arie Haveman         - Nathalie Sassoon          2-0

© 2017 haarlemse damclub