Onderlinge HDC 2012-2013
Group 1 - Spelerlijst
Locatie Denksportcentrum Haarlem Start datum 10-9-2012
Plaats Haarlem Eind datum 20-5-2013
Land Nederland Pairing systeem Keizer
Organisatie Haarlemse Damclub Arbiter Paul Smit

Group 1
Nr Naam ID Land Beginrating
1 Haye Berger Haye Berger A Nederland 912
2 Joep Besteman Joep Besteman A Nederland 834
3 Rients van Buren Rients van Buren B Nederland 780
4 Frans Elzenga Frans Elzenga A Nederland 931
5 Jan Esselman Jan Esselman A Nederland 999
6 Frank Hagebeek Frank Hagebeek A Nederland 841
7 Arie Haveman Arie Haveman B Nederland 314
8 Sjoerd van Hettema Sjoerd van Hettema A Nederland 850
9 Roel Janssen Roel Janssen A Nederland 1184
10 Joep Kerkhoff Joep Kerkhoff B Nederland 689
11 Rob van de Klashorst Rob van de Klashorst A Nederland 967
12 Carlo Koopman Carlo Koopman A Nederland 960
13 Marcel Kosters Marcel Kosters A Nederland 1156
14 Niels Lasschuit Niels Lasschuit B Nederland 250
15 Jos van Marrelo Jos van Marrelo B Nederland 350
16 Hein Meijer Hein Meijer B Nederland 250
17 Dimitri Otto Dimitri Otto A Nederland 947
18 Pieter Schoonderbeek Pieter Schoonderbeek A Nederland 1016
19 Paul Smit Paul Smit A Nederland 1030
20 Ton Smit Ton Smit B Nederland 739
21 Fabian Snijder Fabian Snijder A Nederland 1138
22 Stefan Stolwijk Stefan Stolwijk A Nederland 1294
23 Martin Streatemans Martin Streatemans B Nederland 250
24 Cees Teeuwen Cees Teeuwen B Nederland 969
25 Ron Tielrooij Ron Tielrooij A Nederland 1130
26 Hein Udo Hein Udo B Nederland 927
27 Ferdi Uilhoorn Ferdi Uilhoorn B Nederland 823
28 Roberto Vesciano Roberto Vesciano A Nederland 900
29 Gerard van Velzen Gerard van Velzen A Nederland 1033
30 Theo Winkelaar Theo Winkelaar A Nederland 800
31 Dante van der Krieke Dante van der Krieke J Nederland 250
32 Maurits de Vries Maurits de Vries J Nederland 250
33 Rudi van Velzen Rudi van Velzen J Nederland 250
34 Stefan Damen Stefan Damen J Nederland 205
35 Emiel van der Sloot Emiel van der Sloot J Nederland 250
Gegenereerd met Sevilla (C) JBF Software